Günümüz şartlarında yeni bir dil öğrenmek; hem sosyo-ekonomik anlamda hem de gelişen dünya şartlarına göre büyük önem kazanmıştır. Dil öğrenimi için en ideal zaman 4 yaş ve üzeridir. Kişinin ne kadar erken başlarsa o kadar başarı sağlayacağı kursumuz boyunca uzman eğitmenler ile birlikte Almanca, Fransızca, İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca, Arapça, Farsça, İtalyanca gibi dilleri kısa zamanda öğreneceksiniz.

Yeni bir dil öğrenimi ile birlikte yüksek özgüven, hayata yeni bir bakış açısı, yüksek iş olanakları gibi pek çok pozitif gelişme göreceksiniz. Geleceğinizi küçük yaşlardan itibaren şekillendirmek için yeni bir dil öğrenimine her zaman ihtiyacınız var demektir. Değişen dünya standartlarına göre dil öğrenmek sizlere büyük bir ayrıcalık sağlar.

Hızlı okuma teknikleri sayesinde binlerce kursiyerimizin hayata bakışını değiştirip, geleceğini şekillendirdik. Bu kursumuz sonrasında;

  • İçten bir okuma yapmayı
  • Görsel öğelere dikkat etmeyi
  • Odaklanma problemlerinizi çözmeyi
  • Okuma alışkanlığı kazanmanızı
  • Hızlı okuma, anlama kabiliyetinizi geliştirmeyi

Başarabilirsiniz. Bunların yanında eğitim kurumumuzda diksiyon kursu alarak konuşmalarınızla insanları etkilemeyi başaracaksınız. Kendinizi geliştirmenin en etkili ve kolay yollarından birkaçını sizlere gösterebilmemiz için sizi kursumuza davet ediyoruz.

Kurslarımız 

Yabancılar için Türkçe, Çocuklar için İngilizce gibi kurslarımızla birlikte herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimler sonrasında kısa zamanda dil öğrenimini tamamlayacaksınız. Kurumumuzda isterseniz grubunuzla kendi sınıfınızı oluşturarak büyük indirimler kazanabilir, isterseniz var olan gruplara katılabilirsiniz.

  • 1 – 3 kişilik sınıflarda zamanını sizin belirlediğiniz tarihlerde toplamda 6 farklı seviyede 360 saat eğitim alabilirsiniz.
  • 10 – 12 kişilik sınıflarda hafta sonları toplamda 8 saat olmak üzere 6 farklı seviyede 576 saat eğitim alabilirsiniz.

İndirimlerimizden yararlanmak için minimum 3 kişilik gruplar oluşturarak garantili öğrenme kurslarımıza başlayabilirsiniz. Hem kurs içerisinde eğitimini aldığınız dil harici konuşma yapmayarak hem de kursumuz dışında sizleri sosyal medya, WhatsApp gibi kanallardan sürekli eğitim adına bir şeyler ile rahatsız ederek başarı sağlamanıza olanak tanıyoruz.

Yeni bir dil öğrenmenin en kolay yolu ile tanışmaya hazırsanız sizi de aramıza katılmaya davet ediyoruz.